آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
پشتیبانی شیرپوینت - نگهداری سرور شیرپوینت

پشتیبانی شیرپوینت

با پشتیبانی ما آسوده خاطر کسب و کار خود را رونق دهیدتیم مشاوره و پشتیبانی گروه ساقه شامل کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف نرم افزار مایکروسافت شیرپوینت مانند برندینگ، ادمینیستریشن ، برنامه نویسی شیرپوینت و ... خدمات متفاوتی متناسب با نیاز سازمان هم چون مدیریت و نگهداری سرور ها، تهیه نسخه های پشتیبان اطلاعات، مشاوره در خصوص معماری زیرساخت، حضور در محل جهت رفع مشکلات، پشتیبانی از راه دور، سیستم تیکتینگ و ... در اختیار شما قرار می دهد.

بعضی از نمونه درخواست های پشتیبانیاز نحوه ساختن یک سایت کالکشن، تنظیم یادآوری برای کاربران، اعمال تغییرات مورد نیاز در فرم ها (شامل infopath و پاورفرم و ...) و فرآیند ها(شامل sharepoint workflow، Nintex و ...)، پیکربندی سرویس ها، اضافه کردن سرورهای جدید، تنظیمات فایروال و هر گونه نیاز دیگری، ما آماده ی رسیدگی به درخواست های پشتیبانی شما را داریم.

انواع راه های ارتباطی

سیستم تیکتینگ: مشتریان می توانند از طریق پرتال گروه ساقه، نسبت به ثبت تیکت برای رفع مشکل اقدام کنند. سیستم تیکیتنگ، قابلیت پیگیری، جستجو سوال های مشابه، را داراست.

پاسخگویی تلفنی و رفع مشکل از راه دور : در این حالت مشتریان با استفاده از ابزارهای team viewer یا ریموت دسکتاپ به صورت راه دور نسبت به رفع مشکل اقدام خواهند کرد.

خدمات حضوری : در زمانی که امکان رفع مشکل از طریق دو روش بالا وجود نداشته باشد، کارشناسان کمتر از 24 نسبت به رفع مشکل به صورت حضوری اقدام خواهند کرد.

برنامه ها و تعرفه قیمت های ماهیانه