آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
پورتال سازمانی ساقه

پورتال سازمانی ساقه

جامع، امن و توسعه پذیر

پورتال ساقه مبتنی بر بهترین بستر پورتال سازمانی جهان، مایکروسافت شیرپوینت

پورتال چیست؟

پورتال، وب سایتی است که از منابع مختلفی داده ها را جمع آوری و قابل استفاده می نماید. این منابع مختلف می توانند ایمیل ها، تالارهای گفتگو، جستجوها و شبکه های اجتماعی باشند که در نهایت با فرمت ویژه ای نمایش داده می شوند. این فرمت ویژه به معنی داشتن قابلیت شخصی سازی برای جمع آوری و نمایش داده ها می باشد که نمونه کاربردی آن ساخت داشبوردهای اطلاعاتی ست که مدیران اجرایی را برای تحلیل اطلاعات مورد نظرشان و در نتیجه تصمیم سازی یاری می رساند.


پورتال ها با جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از منابع مختلف کمک می کنند تا سازمان ها بتوانند به جدیدترین صورت های داده های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند و ساختاری مهندسی شده ای از اطلاعات را به کار ببرند تا با تحلیل داده های اولیه به اطلاعات، سپس دانش و در نهایت خرد سازمانی دست یابند.

SharePoint

نمایی از پورتال ساقه
مزیت های شیرپوینت به عنوان پورتال

مایکروسافت شیرپوینت، یک پورتال سازمانی یا سیستم مدیریت محتوای سازمانی محسوب می شود که در حال حاضر با توجه به آخرین نظر سنجی های معتبر انجام یافته، بهترین پورتال سازمانی می باشد. قابلیت بالای مدیریت محتوای سازمانی شیرپوینت در به کارگیری داده های ساخت نایافته، که می تواند شامل انواع فرمت های صوتی، تصویری، مستندات و فایلی باشد، همراه با رسانه های اجتماعی مدرن در پرتال سازمانی، منجر به نگهداری دانش سازمان و حافظه ای از درس-آموخته ها و تجارب حرفه ای ارزشمند حاصل از سال ها تلاش نیروهای حرفه ای خواهد شد که با تمامی کارکنان به اشتراک گذاشته می شود. در کنار این مدیریت محتوای سازمانی امکانات ارزشمند دیگری وجود دارد که از آن ها می توان مدیریت پروژه ها و همچنین هوش تجاری را نیز نام برد که هر کدام از آن ها به تبادل داده ها با پورتال می پردازند و امکان گذر سازمان ها را از مرحله تصمیم گیری های احساسی به تصمیم گیری های منطقی فراهم می آورند.

ُSharePoint

رتبه نخست شیرپوینت در میان دیگر پرتال های سازمانی در نمودار معتبر گارتنرمزیت های پورتال ساقه

پورتال ساقه ضمن به کارگیری امکانات ارزشمند مایکروسافت شیرپوینت، پس از سال ها همکاری با صنایع مختلف ، برای تسهیل در موفقیت آمیز بودن پروژه های شیرپوینتی در سازمان ها تجارب حایز اهمیتی دارد.عنوان توضیح
منوهای چند سطحی راهبر پورتال می‌تواند تا هر سطح که مورد نیاز باشد زیر منوها را ایجاد نماید و هیچگونه محدودیتی ندارد.
وضعیت آب و هوا راهبر پورتال می‌تواند بر اساس موقعیت جغرافیایی مورد نظرش وضعیت آب و هوای چند روز را به دلخواه قابل نمایش نماید.
اعلانات و اطلاعیه ها اعلانات و اطلاعیه‌ها بخش‌های مهمی از پورتال‌های سازمانی هستند که در پورتال سازمانی ساقه بر اساس تاریخ نگارششان مرتب‌سازی می‌شوند.
اسلایدر تصویری در این اسلایدر راهبر پورتال می‌تواند تصاویر مورد نظر را قرار دهد و عنوان و توضیح تکمیلی مناسبی به آن اضافه نماید.
سخن روز سخن روز، حدیث روز و شعر روز امکانی است که بر اساس آن در هر روز یکی از متون اختصاص یافته، به صورت تصادفی در پورتال نمایش داده می‌شود.
تولدها تبریک تولد کارکنان سازمان در صفحه اول پرتال نمایش داده می‌شود.
پروفایل اختصاصی کاربران هر کدام از کارکنان سازمان دارای پروفایل اختصاصی خود هستند که در آن مشخصات سازمانی آن‌ها و علایق حرفه‌ای و شخصیشان درج می‌شود.‎‌
دفترچه تلفن تلفن تماس کارکنان در این قسمت قابل جستجو می‌باشد.
چارت سازمانی چارت سازمانی پویا و با قابلیت کشیدن و انداختن آیتم‌ها و حذف و اضافه کارکنان در گروه‌های کاری
کارتابل وظایف وظایف محول شده به کارکنان در درون کارتابل هر فرد نمایش داده می‌شود.
مجهز به فرمساز BPC فرمساز BPC Power Form قابلیت ساخت سریع و پیشرفته فرم‌های سازمانی را فراهم می‌اورد.
مجهز به فرایندساز NINTEX با فرایندساز NINTEX می‌توان به سهولت و به صورت ویژوال فرایندهای سازمانی را پیاده سازی نمود.
دارای وب پارت رویدادهای سازمانی تمامی رویدادهای سازمانی توسط این بخش به اطلاع واحدهای سازمانی ذینفع خواهد رسید.
مجهز به تقویم سازمانی کلیه وظایف ارجاع شده در تقویم سازمانی پورتال ساقه قابل نمایش می‌باشد.

خدمات

خدمات مرتبط با پورتال ساقه که گروه ساقه عرضه می نماید

نصب و راه اندازی نصب محصول به صورت رایگان و ریموت توسط کارشناسان انجام می پذیرد
آموزش کلیه راهنماها و مستندات آموزشی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه بر این در صورت نیاز آموزش های لازم به صورت جلسات آموزشی حضوری نیز انجام می گیرد
پشتیبانی در صورت بروز هر گونه مشکل کارشناسان موارد را به صورت ریموت و رایگان برطرف خواهند نمود
توسعه محصول در صورت نیاز سازمان در صورت نیاز به قابلیت های جدید امکان توسعه محصول نیز امکان پذیر میباشد
طراحی رابط کابری هر سازمانی می تواند دارای پورتالی با طراحی رابط کاربری مخصوص به خود باشد و به این طریق دارای تشخص در پورتال سازمانی خود گردد. برای این منظور گروه ساقه با توجه به نیازها و مشخصات سازمان شما رابط کاربری ویژه شما را طراحی و پیاده سازی می نماید.