آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
Project Honolulu چیست؟ - گروه ساقه
شیرپوینت ۲۰۱۹ معرفی شد
اکتبر 17, 2017
فیلتر نمای شیرپوینت بر اساس شخص و گروه‌های عضو
اکتبر 23, 2017

Project Honolulu چیست؟

Project Honolulu یک مجموعه ابزار گرافیکی مدیریت ویندوز سرورها در جهت انجام عملیات عیب‌یابی، پیکربندی و نگهداری است که به صورت محلی پیاده‌سازی شده و بر پایه مرورگر است که به مدیرهایAdmins) IT) کنترل کامل برای مدیریت تمامی جنبه‌های زیرساخت‌های سرور‌های خود را خواهد داد و به‌ طور خاص برای مدیریت شبکه های خصوصی که به اینترنت متصل نیستند مفید است. با استفاده از Honolulu می‌توانید ابزارهای پیکربندی و مدیریت‌های متعدد و چندگانه مانند Server Manager ،Task Manager و غیره را با یک ابزار مدیریت سرور ساده و آسان جایگزین کنید.

برنامه Honolulu در یک مرورگر وب اجرا می‌شود که نودهای(node) ویندوز سرور ۲۰۱۶، ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 و ویندوز سرور ۲۰۱۲ را از طریق دروازه Honolulu که می‌توانید آنرا روی ویندوز سرور ۲۰۱۶ یا ویندوز ۱۰ نصب کنید، مدیریت می‌کند. دروازه(Gateway) سرورها را از طریق PoweShell و WMI مدیریت می‌کند. برنامه و دروازه هر دو از طریق یک بسته msi. نصب می‌شوند که می‌توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید:

https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-windows-server-honolulu

انتشار وب سرور به DNS و نصب و راه‌اندازی تنظیمات firewall به شما اجازه دسترسی به Honolulu را از طریق اینترنت عمومی می‌دهد و در نتیجه می‌توانید از هر نقطه و از طریق مرورگر متصل شده و سرورهایتان را مدیریت کنید. برای مطالعه بیشتر درباره Project Honolulu می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://docs.microsoft.com/en-us/windows-server/manage/honolulu/honolulu

گروه ساقه با کمک متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای، در زمینه شیرپوینت خدمات ومحصولات متعددی ارا‌ئه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *